Wwe Türkiye ©
Merhaba-Sitemizde Güzel Vakit Geçirmeniz Dileğiyle...

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

Türkiye'nin En Kapsamlı Amerikan Güreşi Forum Sitesindesiniz...

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Semih: "Fenerbahçe'ye yararlı olmak istiyorum"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Best ORTON
Admin
Admin

MesajKonu: Semih: "Fenerbahçe'ye yararlı olmak istiyorum"   C.tesi Ara. 05, 2009 3:12 pm

Sarı lacivertlilerin golcü oyuncusu Semih Şentürk, daha fazla forma şansı bulmak istiyor

Fenerbahçeli milli futbolcu Semih Şentürk, FB TV'ye yaptığı açıklamalarda içini döktü.

Milliyet'in haberine göre, geride kalan Twente karşılaşmasını değerlendiren başarılı golcü, Avrupa Ligi'nde lider olarak tur atlamanın önemli bir başarı olduğunu belirtirken, takımına Avrupa'da final oynamanın yakışacağını da söyledi.

Twente karşılaşmasında Cristian ile yaşanan gerginliğin saha içerisinde kaldığını ve bu sorunu çözdüklerini söyleyen 26 yaşındaki forvet oyuncusu, "Ortaya ikimize de yakışmayacak görüntüler çıktı. Zaten maçtan sonra konuştuk. O benden özür diledi, ben de ondan özür diledim. Sonuçta bizi izleyen insanlara örnek davranışlar içinde bulunmamız gerektiğini de biliyoruz" açıklamasını yaptı.

Semih, bu sezon yeniden yedek kalmaya başlamasına da değindi. 20 kez A Milli Takım forması giyen golcü oyuncu, Fenerbahçe'ye yararlı olmak istediğini söylerken, basının da bazı olayları abarttığının da altını çizdi.

Kullanıcı profilini gör http://wweturkiye.forum.st

Semih: "Fenerbahçe'ye yararlı olmak istiyorum"
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...::: FENERBAHÇE BİLGİLERİ& BAŞARILARI VE KLÜPTE ŞU ANA KADAR OYNAYAN BÜTÜN FUTBOLCULAR :::...
» Kelime anlamı bulma
» Gülmekten Geberten Fıkralar... Bu Fıkra Arşivini Saklayın. Can Sıkıntısına İlaç 4
» Fenerbahçenin Aldığı Kupalar Resmi Kupalar
» Dolph Ziggler "Başka Yerde Yok" Programındaydı